Rekrutujemy

Jeżeli jesteś pasjonatem, posiadasz min. rok doświadczenia komercyjnego, chcesz się ciągle rozwijać i bawić z nowymi technologiami - zapraszamy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: rekrutacja@instream.io.

Senior Front-end Developer

Poznań, Polska

Wynagrodzenie:

9000 PLN netto na B2B

Dowiedz się więcej

Wymagamy:

  • Minimum trzy lata doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych
  • Bardzo dobra znajomość HTML5/CSS3/JavaScript
  • Znajomość frameworka AngularJS

Oferujemy:

  • Udział w tworzeniu nowego systemu
  • Pracę w bardzo efektywnym, dynamicznym zespole
  • Rozwój, pracę pełną wyzwań
  • Dostęp do środowiska start-upowego - nasi inwestorzy są jednymi z największych w Polsce
  • Nagrody i uznanie za ciężką pracę
  • Elastyczne godziny pracy

Quality Assurance

6500 PLN netto na B2B

Wymagamy:

  • Minimum rok doświadczenia w testowaniu automatycznym aplikacji webowych
  • Znajomość frameworka Selenium w języku Python
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Podstawowa znajomość HTML i JavaScript
  • Mile widziana znajomość SQL

Oferujemy:

  • Integrujące spotkania
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności

Python Developer

8000 PLN netto na B2B

Wymagamy:

  • Bardzo dobra znajomość języka Python i frameworka Django
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (PostgreSQL)
  • Mile widziane: Celery, Docker, Django REST Framework

Oferujemy:

Social Media Manager

5000 PLN netto B2B

Zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja strategii obecności marki w Social Media
  • Zarządzanie kampaniami reklamowymi
  • Korzystanie z narzędzi zwiększających efektywność komunikacji w mediach społecznościowych
  • Raportowanie i analiza wyników prowadzonych kampanii

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Umiejętność dostosowania sposobu komunikacji do klienta B2B
  • Duża samodzielność i organizacja pracy
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność działania na rynkach międzynarodowych (klienci z całego świata)
  • Rozumienie zasad generowania leadów B2B, zrozumienie zasad SEO oraz Content Marketing
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie przy pracy z markami z branży technicznej (hosting, SaaS, Software House, itp.)

Oferujemy:

  • rozwój, pracę pełną wyzwań
  • dostęp do środowiska start-upowego - nasi inwestorzy są jednymi z największych w Polsce
  • nagrody i uznanie za ciężką pracę
  • praca w bardzo efektywnym, dynamicznym zespole
  • wspólne wyjścia z zespołem po pracy

Sales Representative

3000 - 5000 PLN netto na B2B

Wymagamy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako Sales Representative
  • Praca w branży IT/SaaS będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość podstaw budowania relacji sprzedażowych
  • Umiejętność słuchania, otwartość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość j.angielskiego na poziomie biegłym
  • W ramach procesu rekrutacji zweryfikujemy Twoje umiejętności.

Oferujemy:

  • Praca w bardzo efektywnym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju na stanowisku Sales/ VP of Sales
  • Dostęp do najnowszych metod sprzedażowych
  • Szkolenia, szkolenia, szkolenia
  • Praca w nowoczesnych rynkach, innowacyjne produkty
  • NO COLD CALLING

Pre Sales

Co to jest Pre-Sales?

To osoba, która jest na lini frontu z nowymi potencjalnymi klientami.
Weryfikuje leady Outbound/Inbound, a następnie te pozytywne przekazuje dalej.
Nie wydzwaniamy w ciemno po klientach!
Oferujemy podstawę + prowizję.

Kogo szukamy?

Jeśli pracujesz obecnie w startupie/firmie technologicznej, dopiero zaczynasz swoją przygodę w dziale obsługi klienta/supporcie/reklamacji/telemerketingu, rozmawiasz codziennie z klientami ! po angielsku- płynnie! i chcesz się rozwijać oraz zarabiać więcej, bo jesteś ambitny/ambitna - zgłoś się!

U nas zaczniesz jako Pre-Sales Specialist i zaczniesz rozwijać swoje umiejętności w zakresie:

  • komunikacji werbalnej/niewerbalnej
  • prowadzenia prezentacji
  • budowania relacji z klientem
  • słuchania i analizowania potrzeb
  • domykania sprzedaży

Biznes opiera się na dobrych relacjach.
Jeśli się z nami zgadzasz, dołącz do naszego zespołu InStream!